LISTSERV mailing list manager LISTSERV 15.0

Help for KNIHOVNA Archives


KNIHOVNA Archives

KNIHOVNA Archives


August 2014


Options:

Show Author | Hide Author
Show Table of Contents | Hide Table of Contents
Join or Leave KNIHOVNA
Search Archives


Subject Sorted by Subject, Chronologically

Date

Size

75 let pojízdných knihoven v Praze

Mon, 4 Aug 2014 10:02:32 +0200

38 lines

<No subject>

Fri, 22 Aug 2014 11:52:11 +0200

82 lines

Angažujte se pro své budoucí projekty

Fri, 15 Aug 2014 08:52:30 +0000

58 lines

bibliotheca antiqua - konference

Wed, 27 Aug 2014 17:23:59 +0200

139 lines

CZ NIP Barcamp - změna termínu registrace aktivních příspěvků

Mon, 11 Aug 2014 08:48:02 +0200

332 lines

dotaz-malir

Fri, 22 Aug 2014 07:47:54 +0200

25 lines

KNIHOVNICKÝ KALENDÁŘ - akce v roce 2015 zaslat do 5. 9.2014

Tue, 26 Aug 2014 09:40:37 +0000

57 lines

Knihovnická dílna 2014

Thu, 28 Aug 2014 11:39:06 +0000

29 lines

Knihovny současnosti 2014

Wed, 20 Aug 2014 14:54:29 +0200

32 lines

konference BA 2014

Mon, 25 Aug 2014 08:26:01 +0200

65 lines

KRE 14: Strategické řízení výzkumu a role bibliometrických údajů

Wed, 27 Aug 2014 08:39:48 +0200

232 lines

Letní dvojčíslo Čtenáře a výsled ky ankety

Wed, 13 Aug 2014 09:36:08 +0200

155 lines

Literární soutěž Prvotiny

Wed, 6 Aug 2014 13:30:27 +0200

88 lines

MESTSKA KNIHOVNA ROKU 2014 - VYSLEDKY PRVNIHO KOLA

Mon, 25 Aug 2014 10:17:33 +0000

40 lines

Nabídka bezplatných kurzů ZIG v NK ČR

Tue, 5 Aug 2014 09:50:31 +0000

265 lines

Nabídka bezplatných kurzů ZIG v NK ČR

Wed, 20 Aug 2014 06:50:44 +0000

268 lines

Nabídka pracovní pozice - Zdiby - 0,6 úvazku

Wed, 13 Aug 2014 11:06:43 +0200

448 lines

Nabídka pracovního místa - Židovské muzeum v Pra ze

Mon, 25 Aug 2014 09:07:42 +0000

167 lines

Nabídka putovní výstavy Má vlast 2014

Wed, 6 Aug 2014 07:58:36 +0000

40 lines

nabídka skříněk

Fri, 1 Aug 2014 11:20:24 +0200

202 lines

Nabidka pracovniho mista - Knihovna AV CR,v. v. i.

Fri, 29 Aug 2014 14:49:26 +0200

72 lines

novinky KKL za červenec

Mon, 11 Aug 2014 13:59:03 +0000

26 lines

Novinky KKL za srpen

Fri, 29 Aug 2014 08:30:26 +0000

38 lines

PAMĚŤOVÉ INSTITUCE A LEGISLATIVA - 14.10.2014

Tue, 12 Aug 2014 13:06:47 +0000

84 lines

Podpora kulturnich aktivit zdravotne postizenych obcanu a senioru

Thu, 21 Aug 2014 12:32:23 +0200

104 lines

Pozvanka na kurz Komunitni kuratorstvi: principy, projekty, sluzby (27. - 31. 8. 2014)

Mon, 4 Aug 2014 16:08:34 +0200

257 lines

program

Tue, 5 Aug 2014 12:53:57 +0200

462 lines

Registrace k TÝDNU KNIHOVEN 2014 do 20. září

Thu, 14 Aug 2014 07:51:34 +0000

37 lines

Tabook 2014

Thu, 21 Aug 2014 08:56:36 +0200

58 lines

Trénování paměti v knihovnách - jak a proč?

Thu, 14 Aug 2014 10:03:12 +0200

195 lines

Výpredaj v knihovni

Mon, 11 Aug 2014 13:53:43 +0200

40 lines

Vesnice roku MSK

Fri, 1 Aug 2014 18:54:43 +0200

44 lines

volna mista v e-learning. knihovnických kurzech MZK

Fri, 29 Aug 2014 11:18:53 +0200

40 lines

Vyberove rizeni na obsazeni funkce reditele MZK v Brne

Mon, 11 Aug 2014 13:25:58 +0200

140 lines

Vyslo nove cislo casopisu IKAROS.

Thu, 28 Aug 2014 23:53:39 +0200

162 lines

zápis PS jmenné

Fri, 8 Aug 2014 12:05:36 +0000

25 lines


Back to: Main KNIHOVNA Page



LISTSERV.CESNET.CZ

CataList Email List Search Powered by the LISTSERV Email List Manager